Bireysel Hizmetler

Aracınızı istediğiniz noktadan alarak, TUVTURK muayene istasyonlarında muayene ve egzoz ölçüm işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimizden yararlanabilmek için, aracmuayene@motobikevale.com adresine e-posta gönderebilir ve ya Çağrı Merkezi numaramızı arayabilirsiniz.
Aracınızın periyodik bakım ve ya arızası mı var? Bunun için vakit mi ayıramıyor sunuz? Aracınızın istediğiniz bir yetkili serviste bakım, arıza ve ya aksesuar montajını sizin yerinize biz yaptırıyoruz. Hizmetimiz sayesinde aracınız arzu ettiğiniz yerden alınarak işlemleri tamamlanacak ve talep ettiğiniz yere ulaştırılacaktır.
Sizin için özel gecelerde park sorunu yaşamadan.
Stresi az eğlencesi bol bir gece yaşamak için.
Gece eğlenmeye çıkıp, evinize nasıl döneceğinizi düşünmemek için.
Uzak bir yerden gelmiş olan misafirinizi otelinden alıp istanbul’un güzelliklerini paylaşmak için.
Özel şoförlü lüks araç kiralama hizmetimiz ile arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte daha eğlenceli anlar paylaşmanızı sağlar.
Özel şoförlü lüks araç kiralama taleplerinizi kiralama@motobikevale.com adresine mail atabilir yada çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.
Maserati Kiralama
Jeep Kiralama
Aracınızı Kapınızdan alıp, siz tatil seyehatinizi uçak konforuyla gerçekleştirirken, aracınız Motobike Vale güvencesi ile havaalanın da sizi karşılasın.
Tatilde çocuğunuzu bakıcısından uzak bırakmak istemeyebilirsiniz,
Çocuğunuz ile şehirlerarası yolculuktan kaçınabilirsiniz,
Kiralık araç yerine kendi aracınız ile tatil yapabilirsiniz,
Yorucu uzun bir yol çekmek istemeyebilirsiniz,
Türkiyenin her yerine tatil yapmaya gidebilirsiniz,
Bu yıl da aracınızı tatile götürüp, tatilinizin sonunda aracınızı kapınıza bırakmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Asset