MotoBike Vale Hizmeti

Motobike Vale İstanbul da kullanılan, güvenilir ve profesyonel bir sürüş hizmetidir. İstanbul’un neresinde olursanız olun, iki saat içinde bulunduğunuz yere motorlu bir elemanımız geliyor. Önce di’blasi marka özel katlanır motorunu aracınızın bagajına yerleştiriyor, ardından direksiyon başına geçiyor. Polis uygulamasını dert etmeden, doğru bir seçim yapmış olduğunuzu bilerek, kendi aracınızla evinize güvenle bırakabiliriz artık.

Aracınızı ve sizi istediğiniz yere bıraktıktan sonra Motobike Vale şoförü motoruna binerek bir sonraki işine gidiyor.

Gerektiği zaman yanınızda olan ‘Motobike Vale’ ayrıcalığı, arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte daha eğlenceli anlar paylaşmanızı sağlar.

Mevcut düzenlemeler % 0.05 veya daha yüksek bir kan alkol içeriği ile motorlu taşıt kullanmanızı yasaklamaktadır.Bu hizmet ile bir ya da iki içecek limitinin üzerine çıkmanıza da yardımcı olabileceğiz. Alkollü araç kullananların 6 ay süreyle ehliyetlerine el konulduğu ve minimum 600 TL trafik cezasının uygulandığı göz önünde bulundurulduğunda hizmetimizi kullanmamak mümkün değil.

Gece dışarı çıktığınızda, Gündüz toplantı, aile bireyleriniz hastane veya alışverişe giderken, havaalanından misafir karşılayacağınız zaman, ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel şoför ihtiyacınız için çağrı merkezi arayabilirsiniz.

Gerektiği an yanınızda olan Motobike Vale ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte daha eğlenceli anlar paylaşmanızı sağlar.

Asset